BDXcoin projekt z krypto - dywidentami i ekosystemem do budowania ICO

BDXcoin projekt z krypto - dywidentami i ekosystemem do budowania ICO

BDXcoin jest jedną z pierwszych kryptowalut płacących swoim użytkownikom krypto-dywidendy. Twórcy ogłosili właśnie, że ​​pierwsza wypłata dywidendy ma zostać dokonana 15 czerwca 2018 r. Obecnie projekt BDX znajduje się na etapie przed ICO, co oznacza, że ​​posiadacze tokenów BDX otrzymają nowe monety dywidendowe jeszcze przed emisją BDXcoinów.

BDXCoin

O BDXcoin

BDXcoin jest kryptowalutą powołaną przez zespół firmy inwestycyjnej BDS Markets Inc. Twórcy chcą zbudować ekosystem, który umożliwi wizjonerom i przedsiębiorcom uruchomienie własnych ICO.

Każdy nowy projekt wykorzystujący usługę BDX Whitelabel, oprócz udostępnienia mu infrastruktury emisyjnej będzie weryfikowany od strony prawnej, legalności i wspierany przez zespół BDX w celu zwiększenia szans na sukces i zapewnienia wysokich zysków dla posiadaczy BDXcoin.

Twórcy kryptowaluty BDXcoin, chcą aby jej wartość zwiększała się w czasie i ciągłe wypłacała nowe krypto-dywidendy dla swoich użytkowników.

Pomysłodawcy podkreślają, że posiadacze BDXcoin, za każdym razem, gdy uruchomi się nowe ICO, będą nagradzani –  poprzez automatyczną dystrybucję niektórych z nowych monet do ich portfeli. Na tym właśnie mają polegać dywidendy dla posiadaczy krytpowaluty BDX.

Pierwsze emisje kryptowalut

Po sukcesie ICO firmy Bitrace, posiadacze BDXtoken otrzymają 15 czerwca darmowe monety Bitrace (BRF). Za każde 10 BDXtokens znajdujących się w portfelu użytkownika, otrzymają 1 monetę Bitrace. Należy zauważyć, że tylko posiadacze BDX, którzy zakupili BDXtokeny przed 15 czerwca, otrzymają dywidendę Bitrace. Inwestorzy zainteresowani roszczeniem darmowych dywidend Bitrace będą musieli kupić BDXtokens przed upływem terminu wypłaty dywidendy 15 czerwca.

Bitrace Investments Ltd. to brytyjska firma inwestycyjna z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii, zbierająca fundusze na rozwój pierwszego wyścigowego związku sportowego Formuły 1 w Hammamet w Tunezji. Bitrace była jedną z pierwszych firm, które z powodzeniem wprowadziły swoje ICO za pośrednictwem platformy BDX Whitelabel, tworząc BFRcoin.

Chcesz zainwestować w BDXcoin?

Projekt BDX, według twórców opiera się na solidnym modelu biznesowym, który już realizuje swoje obietnice przed ICO, planując wypłatę pierwszej rundy dywidendy 15 czerwca. Patrząc w przyszłość, BDXcoin będzie nadal rozszerzać swoją sieć i nagradzać swoich lojalnych posiadaczy BDXcoin nowymi monetami od wszystkich przyszłych ICO uruchomionych przez ekosystem BDX.

One Comment
  1. Taki projekt już istnieje i jest znacznie mocniej rozwinięty i mam tutaj na myśli kryptowalutę XIN (Infinity Economics)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *