Bitfinex rozpoczyna partnerstwo z Market Synergy

Bitfinex rozpoczyna partnerstwo z Market Synergy

Bitfinex, podał na Twitterze wiadomość o współpracy ze szwajcarską firmą Market Synergy GmbH, siecią wyposażoną w sprawny handel kryptowalutami. Bitfinex wybrał tę firmę ze względu na zaawansowaną łączność z różnymi instytucjami.

Obie firmy opracowują usługę połączeń dla brokerów i funduszy hedgingowych

Firma handlowa zamierza stworzyć szybszą i bezpieczniejszą sieć połączeń kryptograficznych jako dodatek do swojej bramy FIX. Celem jest zaspokojenie rosnącego popytu na nie dla inwestorów korporacyjnych.

Market Synergy może również zarządzać usługami kolokacji klientów instytucjonalnych Bitfinex i oferować łącze FIX oraz łącze ISP do bramki zasobów cyfrowych, którą Bitfinex uruchomił niedawno we współpracy z firmą Connamara

Szwajcarski partner

Dyrektor Market Synergy mówi, że zespół firmy ściśle współpracował z Bitfinex i oszacował ich potrzeby oraz wymagania i stworzył wszystkie niezbędne warunki do współpracy z profesjonalnymi traderami. Wyjaśnił, że jego firma zaobserwowała zapotrzebowanie rynku na lepszą sieć kryptowalut do obsługi instytucjonalnej bazy klientów.

Brama FIX

FIX oznacza Financial Information eXchange i jest protokołem standardowej komunikacji elektronicznej dla branży kryptograficznej. Ułatwia przekazywanie danych między instytucjami finansowymi, poświęcając mniej czasu na obrót.

Jesteśmy teraz gotowi do uruchomienia, po zainwestowaniu i stworzeniu naszej infrastruktury w bezpiecznym centrum danych w Szwajcarii, które obsługuje serwery dla wielu dużych instytucji finansowych

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *