Budowlana firma Bliskowschodnia oferuje nieruchomości za wirtualne monety

Budowlana firma Bliskowschodnia oferuje nieruchomości za wirtualne monety

FAM Holding, konglomerat biznesowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, sprzedaje luksusowe wille i kurorty za krypto.

Właściciel firmy Dr. Faisal Ali Mousa Al Naqbi jest zdania, że ponieważ wielu dużych graczy na rynku zaczyna korzystać z kryptowalut, FAM Holding powinien nadążyć za trendem i pozwolić klientom kupować nieruchomości nie tylko za pieniądze.

Znakomite nieruchomości

Firma Crystal, współpracująca z FAM Holding, jest firmą na najwyższym poziomie, działającą w obszarze doradztwa hotelarskiego, usług technicznych i zarządzania aktywami, działa obecnie w kilku najwyższej klasy hotelach w ZEA: Bayat Hotel, Bayat Suites, Cristal Hotel Abu Dhabi i inne.

Faisal Ali Mousa Al Naqbi uważa, że waluty cyfrowe znacznie zmieniły podejście do przejrzystości transakcji, dzięki czemu stały się szybsze i bezpieczniejsze dzięki inteligentnym umowom. Dlatego jest to przełomowa technologia w branży hotelarskiej. Jednak płatności Bitcoin zostały dodane jako jedna z opcji, a klienci mogą nadal płacić w gotówce, jeśli im się podoba.

Apartamenty hotelowe i wille będą oferowane inwestorom w cenach od około 20 do prawie 130 BTC przy obecnym kursie. Możliwe są również transakcje w altcoinach.

Krypto coraz bardziej powszechne

Z upływem czasu kryptowaluty coraz głębiej wkraczają w codzienne życie. Zaczęło się od sklepów internetowych i offline oraz kawiarni, a teraz Bitcoin i Alty zostaną zaakceptowane na nowym poziomie – gdzie ceny są wysokie, a klienci bogaci.

Ten konkretny przypadek zapewne nie spowoduje, że rynek kryptografii stanie się zielony, ale bardziej rozpowszechnione wirtualne tokeny będą lepsze w dłuższej perspektywie.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *