Były doradca Donalda Trumpa kupuje Bitcoiny

Były doradca Donalda Trumpa kupuje Bitcoiny

Były główny doradca Trumpa, Stephen Bannon powiedział, że ma “dobry udział” w Bitcoinie oraz jest zainteresowany pomaganiem przedsiębiorcom, a nawet krajom, które chcą tworzyć własne kryptowaluty.

W ostatnim czasie Bannon coraz częściej wykazuję skłonność do rozmów na temat kryptowalut. Były doradca wierzy, że Bitcoin i inne kryptowaluty mogą zakłócić bankowość tak, jak Trump zakłócił amerykańską politykę. Podczas prywatnego spotkania z inwestorami i funduszami hedgingowymi, gdzie omawiał pracę nad ICO poprzez swoją firmę inwestycyjną, Bannon & Company, powiedział, że ma “dobry udział” w Bitcoinie. Jak donosi New York Times, w małym zgromadzeniu na Uniwersytecie Harvarda, Bannon wspomniał nawet o możliwości stworzenia nowej wirtualnej waluty.

Stephen Bannon najwyraźniej zagłębia się coraz bardziej w przestrzeń kryptowalutową, zwłaszcza od czasu czasu kiedy opuścił politykę. Wydaje się, że jest zarówno jawnym libertarianinem jak i postępowym, który chce, aby Wall Street było rozliczane, podczas gdy nalega, aby wirtualne waluty mogły pomóc obywatelom odzyskać władzę od banków centralnych. Stephen jak dotąd nie ujawnił własnych inwestycji ani poziomu uczestnictwa w kryptowalutach, ponieważ martwi się, że kontrowersje związane z jego nazwiskiem mogą mieć zły wpływ na projekty, które dopiero powstają.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *