EOS Mainnet może zostać uruchomiony w ciągu kilku godzin

EOS Mainnet może zostać uruchomiony w ciągu kilku godzin

Jednodniowe opóźnienie w przypadku tak dużego wydarzenia jak uruchomienie nowej sieci EOS nie ma wielkiego znaczenia dla programistów oraz inwestorów. Minął kolejny dzień testów, który sprawił, że społeczność oczekuje na zakończenie dyskusji producenta bloków (BP) decyzji „GO”.

W ostatnim czasie EOS cieszy się ogromną popularnością w branży. Pomimo krótkiego opóźnienia, prognozy rynkowe sieci są wysokie.

Eksperci twierdzą jednak, że po uruchomieniu portfela, protokołu głosowania i całej sieć EOS stabilnie działanie sieci może trochę potrwać.

Media podają, że ponad trzydzieści rozproszonych aplikacji jest gotowych do uruchomienia w sieci EOS, aby konkurować z tradycyjnymi aplikacjami.

 

Nie ma przeszkód aby wypuścić Mainnet

Dan Larimer, współzałożyciel EOS, również uczestniczy w dyskusjach. Wierzy, że nie ma przeszkód, by wypuścić mainnet. Poza tym to on uruchomił program bounty na początku tego tygodnia, aby nagrodzić wszelkie znalezione nowe błędy.

Jednak BlockOne nie wykazało jeszcze oznak przygotowania do obsługi sieci EOS. W każdym razie platforma jest w posiadaniu 4 miliardów dolarów w Ethereum podczas ICO.

Nastrój na rynku

W ciągu ostatnich 24 godzin wskaźnik EOS pokazał niewielki ruch w górę w Azji, który wzrósł o około trzy procent, osiągając poziom 14.54 USD.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *