EU Blockchain Forum - zadaj pytanie Komisji Europejskiej o kryptowaluty i blockchain

EU Blockchain Forum - zadaj pytanie Komisji Europejskiej o kryptowaluty i blockchain

Oddział odpowiedzialny za badania technologii blockchain 18 czerwca zorganizuje wydarzenie „Ask Me Anything” (zapytaj o wszystko). Będzie to część UE Blockchain Forum (BF). Podczas wydarzenia każdy będzie mógł zadać pytania dotyczące kryptowalut oraz rozproszonej technologii księgowej (DLT), publicznie i otrzymać na nie odpowiedzi.

BF planuje dyskusję na temat kwestii związanych z naturą DLT, obszarami jej wykorzystania, trudnymi pytaniami i prognozami w tym obszarze na najbliższe lata.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, może zacząć przesyłać swoje pytania teraz na koncie Twitter @EUBlockchain i oznaczać je jako #AMAblockchain.

Geneza unijnego forum

EU Blockchain Forum zostało stworzone, aby śledzić rozwój DLT w Europie, być wiarygodnym źródłem informacji na temat Blockchain oraz rozpowszechniać i udostępniać tego rodzaju dane wśród osób chętnych do poszerzania swojej wiedzy.

EU Blockchain a Wielka Brytania

Mówienie o UE w Wielkiej Brytanii można teraz uznać za wrażliwe ze względu na kwestię “Brexit”. Ale ponieważ negocjacje jeszcze nie dobiegły końca, być może lokalna Grupa Zadaniowa ds. Kryptowalut może wykorzystać dane dostarczone przez Forum do kształtowania przyszłych przepisów brytyjskich i środków regulacyjnych dotyczących wirtualnych aktywów.

Z tego powodu strona brytyjska jest zachęcana do wzięcia udziału w AMA. Poza tym wiele osób w Europie i Wielkiej Brytanii chciałoby usłyszeć, jak Wielka Brytania może potencjalnie wpasować się w plany Unii Europejskiej dotyczące Blockchain i monet cyfrowych, kiedy przestanie być jej częścią.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *