Firma deweloperska specjalizująca się w kryptowalutach - Relex (RLX) wchodzi na rynek Rosyjski

Firma deweloperska specjalizująca się w kryptowalutach - Relex (RLX) wchodzi na rynek Rosyjski

We wtorek pierwsza firma deweloperska specjalizująca się w kryptowalutach – Relex (RLX), ogłosiła plany wejścia na rynek Rosyjski aby zaimplementować nowy program strategiczny.

Relex został oparty na platformie Ethereum przez spółkę dominującą Squawk Advisors Inc., który ma umożliwić inwestycje transgraniczne inwestorom zagranicznym. Firma poszukuje biura we Władywostoku dlatego planuje planuje złożyć wniosek do Centralnego Banku Rosji.

Ekosystem RLX wykorzystuje token ERC20 oparty na ETH, oferując posiadaczom możliwość inwestowania w projekty związane z nieruchomościami w fazie rozwoju, w tym prawo własności do ośrodków wypoczynkowych, centrów handlowych i biur.

Jak twierdzi firma :

Główny doradca inwestycyjny John Bonar pomoże firmie zarejestrować się w Ministerstwie Rozwoju Federacji Rosyjskiej na Dalekim Wschodzie i rozpocząć 90-dniowy projekt rozoju w Rosji, który rozpocznie się 30 maja

Inicjatywa będzie wspierana przez OPORA RUSSIA, agencję pozarządową specjalizującą się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Relex przeprowadził się do Rosji zaledwie kilka tygodni po udanym szczycie na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Jałcie na Krymie.

Token RLX będzie oferowany na dwóch dodatkowych giełdach od koniec tego tygodnia: Sistemkoin, z siedzibą w Turcji i Nebula, mieszcząca się w Singapurze. Sistemkoin, największa giełda kryptowalut w Turcji, jest partnerem spółek zależnych Sberbank, należących do Centralnego Banku Rosji.

Sberbank jest pierwszym rosyjskim bankiem, który testuje płatności kryptowalutowe. Współpraca ta pozwala rosyjskim klientom usprawnić dostęp do giełdy Sistemkoin.

Firma twierdzi, że oprócz Rosji aktywnie rozwija się również na rynkach południowo-wschodnich i południowoazjatyckich, a także nabywa grunty na tych terytoriach, aby służyły jako przyszłe miejsca rozwoju.

Zgodnie z danymi zebranymi od Coincodex w ciągu ostatnich 90 dni żetony RLX wzrosły o 496,33 proc., A firma posiada 2 mld monet wydobytych przy cenie rynkowej 21,23 mln USD.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *