Huobi otwiera pierwsze biuro w Rosji

Huobi otwiera pierwsze biuro w Rosji

Jedna z największych na świecie giełd kryptowalutowych, Huobi otworzy swoje pierwsze biuro w Rosji, aby uruchomić centrum przyspieszania projektów Blockchain, rozwijać lokalne centa górnicze oraz prowadzić szkolenia profilowe.

Rosyjski oddział Huobi zostanie otwarty 12 listopada o godzinie 10:00 czasu moskiewskiego, powiedział Sergey Grachev i Edward Chen na konferencji Blockchain Life w St. Petersburgu.

Strona internetowa firmy zostanie przetłumaczona na język rosyjski, a giełda uruchomi rosyjską usługę pomocy online, centrum obsługi telefonicznej i zarządzanie kontem.

Grachev podkreślił :

Rosyjskie biuro będzie również zaangażowane w rozwój centrum akceleracji projektów Blockchain, które będzie miało na celu wspieranie obiecujących startupów Blockchain

Program edukacyjny będzie prowadzony we współpracy z czołowymi uniwersytetami rosyjskimi, w tym z Uniwersytetem Ekonomicznym Plechanow i Moskiewskim Państwowym Instytutem Stosunków Międzynarodowych.

Grachev powiedział także, że czołowi eksperci Huobi będą prowadzić wykłady na temat “cywilizowanego” zarządzania aktywami i zautomatyzowanego handlu algorytmicznego.

Ponadto Huobi pomoże w tworzeniu tak zwanych hoteli górniczych w Rosji. Urządzenia te są rozpowszechniane w kraju. Oferują one dość tanie “wydobycie” dla małych gospodarstw górniczych, które nie mogą być zlokalizowane w innych miejscach. Stawki najmu tych usług zależą od pojemności urządzenia górniczego.

W sierpniu Grupa Huobi uruchomiła Institutional Trading – ekskluzywny kanał dla instytucji, który zapewnia bezpieczny, kompatybilny i szybki przepływ danych wejściowych z wartościowych zasobów.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *