Kryptowaluta Dash dostępna w aplikacji mobilnej Paycent do płatności P2P

Kryptowaluta Dash dostępna w aplikacji mobilnej Paycent do płatności P2P

Kryptowaluta Dasha ogłosiła w środę integrację z Paycent,hybrydowym portfelem, który może być używany za pośrednictwem zasobów cyfrowych (Bitcoin, Ether, Litecoin, itp.) oraz walut lokalnych w ramach tej samej aplikacji mobilnej.

Od tej chwili użytkownicy i sprzedawcy będą mogli kupować, sprzedawać lub wymieniać kryptowaluty, w tym Dash, w kilka sekund dzięki aplikacji Paycent na iOS i Android.

Bradley Zastrow, dyrektor ds. Rozwoju działalności w Dash Core Group Inc., powiedział:

Szybkość transakcji w czasie rzeczywistym i wieloplatformowe API firmy Paycent sprawiają, że jest to świetna okazja dla każdego, niezależnie od doświadczenia z kryptowalutami, do dokonywania płatności na rzecz akceptantów, a także do płacenia za przelewy zagraniczne za pomocą smartfona. Jest to rodzaj integracji, która sprawia, że ​​płatności kryptowalutowe stają się rzeczywistością dla globalnej publiczności

Podczas gdy kryptowaluty oferują kupcom oszczędność kosztów w porównaniu z tradycyjnymi kartami kredytowymi/debetowymi, powolne transakcje i problemy z przeliczaniem walut są przeszkodą w ich powszechnym używaniu. Jednak użytkownicy Dash mogą korzystać z funkcji Dash-to-Fiat firmy Paycent, aby uzyskać natychmiastową płynność dla lokalnych płatności handlowych. Nowa integracja sprawia, że ​​natychmiastowe płatności są dostępne dla 36 milionów handlowców na całym świecie.

Nitin Gupta, dyrektor operacyjny Dash:

Jednym z zastrzeżeń, jaki przeciętny człowiek odczuwa przy wykorzystaniu kryptowalut, to czasy rozliczenia transakcji. Żadne inne zasoby cyfrowe nie mogą konkurować z prędkością transakcji Dash w InstantSend. Dash pozwala sprzedawcom na natychmiastowe otrzymywanie płatności od klienta, dzięki czemu Dash staje się jednym z pierwszych wpisów do rzeczywistych płatności konsumenckich, które są takie same jak przy użyciu karty kredytowej lub debetowej

Paycent, ma na celu wypełnienie luki i stworzenie kompletnego ekosystemu zasobów cyfrowych. Firma uzyskała licencje regulacyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Filipinach, w Singapurze i Hongkongu, a także prowadzi obecnie partnerskie rozmowy z kilkoma rządami, bankami i firmami w celu stworzenia jeszcze większego ekosystemu dla Paycent i Paycentos. 

Integracja Paycent’s Dash jest budowana na blockchain’ie przez dostawcę infrastruktury BlockCypher, która specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom i firmom współdziałanie z kilkoma kryptowalutami za pośrednictwem jednej platformy.

Aplikacja Paycent jest teraz dostępna do pobrania na całym świecie w sklepie Apple Store i sklepie Google Play.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *