Luksusowy zegarek do kupienia wyłącznie za pomocą Bitcoina

Luksusowy zegarek do kupienia wyłącznie za pomocą Bitcoina

Octagon Strategy Limited (OSL), wiodący azjatycki makler papierów wartościowych, ogłosił współpracę z Hublot, szwajcarskim luksusowym zegarmistrzem, oferując zegarek “Big Bang Blockchain” z limitowanej edycji, który można kupić tylko za pomocą Bitcoina (BTC). Nowy model został wydany, aby uczcić nadchodzącą dziesiątą rocznicę najpopularniejszej kryptowaluty na świecie.

Limitowana do 210 sztuk, specjalna edycja zegarka została wprowadzona, aby uczcić dziesiątą rocznicę Bitcoina (2008), jako pierwszego na świecie zdecentralizowanego zasobu cyfrowego. Ilość wypuszczonych egzemplarzy odzwierciedla maksymalną ilość BTC, jaka kiedykolwiek będzie dostępna na rynku. Po ukończeniu wydobycia w obiegu będzie znajdowało się 21 milionów Bitcoinów.

Dave Chapman, prezes i współzałożyciel OSL, powiedział:

OSL jest podekscytowane współpracą z Hublot, liderem branży w świecie luksusu, aby w pierwszej kolejności umożliwić rozwój branży zasobów cyfrowych. Ponieważ inwestorzy coraz częściej chcą dywersyfikować swój portfel inwestycyjny, dodając zasoby cyfrowe z ogólnie niskimi korelacjami do tradycyjnych klas aktywów, dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych w branży rozwiązań transakcyjnych, aby wspierać ich podróż inwestycyjną

Szwajcarska marka złożyła również hołd technologii blockchain, nazywając ją “rewolucją w systemie finansowym”:

Umożliwiając dystrybucję informacji cyfrowych, technologia Blockchain tworzy szkielet nowego “Internetu”. Uważana jest za jedno z najpotężniejszych i najszybciej rozwijających się narzędzi handlowych, nie wspominając o nieograniczonej możliwości użytkowania w różnych aspektach, które zrewolucjonizują różne normy branżowe oraz handel

Aby zakupić “Big Bang Blockchain”, klient musi zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej. OSL następnie potwierdzi dane i prześle szczegóły płatności pocztą e-mail. Klienci, którzy nie mają jeszcze konta OSL, zostaną poprowadzeni zgodnie z wiodącą w branży procedurą zgodności ze standardami “know-your-customer” (KYC) w ramach procesu wdrażania. Nowy model Hublot zostanie dostarczony do nabywców na początku 2019 roku.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *