McAfee ponownie zaskakuje świat crypto, uruchamia McAfeeMarketCap.com

McAfee ponownie zaskakuje świat crypto, uruchamia McAfeeMarketCap.com

John McAfee, wyróżniająca się swoją charyzmą i obietnicami osobowość świata kryptowalut, uruchomił McAfeeMarketCap.com. Na stronie możemy odnoleźć cyfrowe monety, zaczynając od największych. Pokazuje ich wielkość kapitalizacji rynkowej, bieżącą cenę rynkową itd.

Jak widać McAfee zdecydował się konkurować z Coinmarketcap.com, stroną która już od dłuższego czasu dostarcza te same informacje.

Nowa marka McAfee

Strona wydaje się przyjazna dla użytkownika i zapewnia wszystkie informacje w łatwym do odczytania formacie. Ponieważ do tej pory jest to tylko wersja beta, prawdopodobnie niektóre błędy zostaną naprawione w najbliższym czasie.

Nowa strona McAfee również działa jak platforma społecznościowa. Ma jednoczyć wszystkich użytkowników, handlowców lub inwestorów, natomiast jak dotąd nie jest jasne, w jaki sposób firma McAfee planuje rozwijać tę część witryny.

Do czego służy strona

Platforma ma być bazą danych, która zawiera wszystko, co dotyczy Blockchain i kryptowalut. Obecnie istnieje już kilka stron internetowych podających dane o śledzeniu cen różnych monet, więc McAfee najwyraźniej postanowił wkroczyć i zrobić coś bardziej oryginalnego i innego.

Według strony internetowej stale dodawane będą nowe monety i kryptograficzne indeksy. Planują także rozwój sieci społecznościowej dla wszystkich fanów kryptografii i entuzjastów Blockchain.

McAfee próbuje się wyróżnić

Użytkownicy strony będą również mogli przewidywać na portalu kursy monet. Prawidłowe lub błędne przewidywania pozwolą im uzyskać reputację dokładności, a ci, którzy uzyskają wysokie oceny, uzyskają dostęp do specjalnych funkcji.

Być może są to powody, dla których McAfee uważa, że jego nowa strona będzie w stanie pokonać najbardziej znany Coinmarketcap.com.

W każdym razie, oprócz tego, że ten człowiek ciągle robi coś, aby przyciągnąć uwagę wszystkich, wydaje się, że rzeczywiście chce zapisać swoje nazwisko w historii kryptowalut.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *