#MetaHash ogłasza partnerstwo z Lamborghini

#MetaHash ogłasza partnerstwo z Lamborghini

Szwajcarska firma #MetaHash oraz dystrybutor samochodów marki Lamborghini w Ameryce Łacińskiej nawiązały współpracę, aby stworzyć markowy token oraz zastosować blockchain do przechowywania i przesyłania danych w operacjach produkcyjnych i sprzedażowych.

#MetaHash to sieć oparta na technologii Blockchain 4.0 do udostępniania zasobów cyfrowych, która może przetwarzać ponad 50 000 transakcji na sekundę oraz platforma do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji i usług.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z Lamborghini jako jedną z najpotężniejszych marek na świecie. Nasze partnerstwo jest świetnym przykładem, że blockchain rozprzestrzenia się w różnych branżach i zyskuje coraz to większe zainteresowanie i zaufanie. Superszybki blockchain do super sportowych samochodów. Dobre połączenie!- powiedział Anton Agranovsky, współzałożyciel #MetaHash

Partnerstwo zakłada, że gigant zajmujący się produkcją samochodów wykorzysta technologię do przechowywania danych i prowadzenia superszybkich transakcji. Lamborghini ma również opublikować własny token na platformie #MetaHash, za który będzie można kupować egzotyczne samochody.

Kiedy projektujemy i produkujemy, robimy to z solidnym planowaniem, wdrażaniem technologii, adaptacją do środowiska w celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, nie tracąc z oczu prestiżu i solidności, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów wprowadzamy innowacje i pokonujemy pojawiające się wyzwania, które z dnia na dzień poprawiają się. #MetaHash i jego społeczność dzielą się i wspierają te same wytyczne. To z góry określony nasz wybór-powiedział Jorge Antonio Fernández García, CEO i prezes Lamborghini LATAM

#MetaHash i Lamborghini są zachwyceni osiągniętą umową i oczekują dalszej realizacji przełomowej technologii, która może stać się niezbędnym narzędziem dla sektora publicznego i prywatnego oraz natychmiastowych rozwiązań problemów społeczno-gospodarczych.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *