Nowa aplikacja z Kryptopłatnościami ma zastąpić usługi Visa oraz Mastercard

Nowa aplikacja z Kryptopłatnościami ma zastąpić usługi Visa oraz Mastercard

 

MF Chain Payment Solution pracuje nad rozwiązaniem, które pozwoli skrócić czas transakcji. Chce to osiągnąć poprzez integrację z API Crypto Wallet.

W dniu dzisiejszym (poniedziałek) Modern Finance Chain ogłosił wydanie aplikacji MF Chain Payment Solution na MF Chain Github. Celem aplikacji jest rywalizacja z usługami oferowanymi przez MasterCard i Visa.

Handlowcy mogą używać nowej aplikacji do akceptowania płatności kryptowalutowych od klientów, zamieniać je na gotówkę i otrzymywać środki na ich konta bankowe szybciej niż tradycyjne płatności kartą kredytową, które trwają do 3 dni.

W opublikowanym dzisiaj komunikacie, MF Chain mówi:

Głównym celem jest przyspieszenie wprowadzania kryptowalut do świadomości i zbudowanie platformy, w której główną motywacją jest społeczność

Rozwiązanie łączy użytkowników, sprzedawców i innowatorów na platformie z otwartym kodem źródłowym typu blockchain. Aplikacja integruje obsługiwane portfele kryptowalut za pośrednictwem interfejsu API, co daje handlowcom swobodę wyboru miejsca wysyłania ich kryptowalut.

Sprzedawcy mogą wprowadzić kwotę płatności, w tym podatki w aplikacji, która zamienia gotówkę na kryptowalutę, z której chce korzystać konsument. Kod QR jest wyświetlany, aby konsumenci mogli skanować i realizować płatności.

Jako zachęta, kupcy mogą zarobić 1 procent w kryptowalucie oraz przewidziane są inne korzyści.

Firma mówi :

Konsument otrzymuje wolność wydawania krypto bez wymiany i wolności od programów nagradzanych przez zasady i ograniczenia. 1% krypto-back ze wszystkich zakupów dokonanych przy użyciu platformy MF Chain połączonej z odkładanymi dopłatami za pomocą tokena MFX, co stanowi ważny powód, aby trzymać się płatności kryptowalutowej.

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *