Obstawi 8,5 miliona dolarów, że Bitcoin osiągnie wartość 280,000$

Obstawi 8,5 miliona dolarów, że Bitcoin osiągnie wartość 280,000$

Pomimo spadku wartości Bitcoin’a o 70% od najwyższego poziomu, pewien bogaty australijski gracz uważa, że osiągnie on wartość powyżej 280 000$, wyprzedzając cenę akcji Berkshire Hathaway do 2023 roku.

Bitcon vs Warren Buffet

Jeden z największych australijskich potentatów bukmacherskich, Tom Waterhouse napisał na Twiterze, że pewien Krypto-Ekspert (decyduje się pozostać anonimowy) poprosił go o zakład, w którym obstawi, że jeden Bitcoin przekroczy cenę jednego udziału w Berkshire Hathaway do 2023 roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kwota żądanego zakładu wynosi 8,5 miliona dolarów australijskich, a możliwa wygrana wynosi 1,2 miliarda dolarów australijskich (~884,7 milionów dolarów amerykańskich).

Stawka jest wysoka, ponieważ cena Bitcoin’a obecnie wynosi 6200$, natomiast cena za akcje Warren Buffet Berkshire Hathaway wynosi około 280 tys. USD.

Według Ran Neu-Ner, który jest gospodarzem Crypto Trader w CNBC, Bitcoin nie jest mądrą inwestycją w najbliższym czasie, ponieważ wkrótce osiągnie punkt, w którym górnicy uznają, że nie jest już opłacalne kopanie monety.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *