Pozytywne nastroje społeczności kryptowalutowej za oceanem. Konferencja Consensus2018 w Nowym Jorku

Pozytywne nastroje społeczności kryptowalutowej za oceanem. Konferencja Consensus2018 w Nowym Jorku

 

Wydarzenia zza oceanu związane z konferencją Consensus w Nowym Jorku pokazują, że hype na Bitcoina trwa, czego dowodzą akcje marketingowe i pozytywne nastroje społeczności Crypto.

Wśród głównych wydarzeń, które odbywają się w Nowym Jorku na konferencji Consensus, miało miejsce także kilka akcji pobocznych, które trudno pominąć a dowodzą one przede wszystkim, że społeczność Bitcoin ma się dobrze i wciąż ma duże poczucie humoru, pomimo burzliwych wzlotów i upadków kryptowalut na początku tego roku.

Przede wszystkim nie mogło zabraknąć samochodów Lamborghini. Luksus który od czasu boomu na cyfrowe waluty stał się poniekąd ich wizytówką zostały zauważone w ilości kilku sztuk w pobliżu konferencji.

Na jednej z ulic przedstawiono komiczny „spektakl”, za który odpowiada wydobywcza firma Genesis Mining. Firma zatrudniła aktorów, by przedstawiali pokrzywdzonych bankierów, którzy stracą swoje usługi finansowe, gdy Blockchain przejmie przemysł.

 

Lambo „ikoną” kryptowalut

 

W przeszłości, gdy Bitcoin wspinał się w górę, pojawiało się wiele historii pierwszych inwestorów, którzy zamieniali kieszonkowe od rodziców na Lamborghini, ponieważ ich akcje wydobywcze wzrosły nagle o tysiące procent.

Ta ikona bogactwa i dobrobytu Bitcoin została przeniesiona na największą konferencję kryptowalutową, ponieważ BitMEX, giełda kryptowalut, zdecydowała zrobić małe show wynajmując szereg luksusowych samochodów na dzień przed rozpoczęciem konferencji.

Choć nie są to samochody inwestorów zakupione za pomocą Bitcoina, firmy starają się pokazać, że społeczność Bitcoin i jej filie mają spory dystans i próbują promować wzrost Bitcoinów w czasach, gdy rynki są jeszcze dalekie od swoich rekordowych czasów.

 

„Bankierzy” protestują

 

Prezentacja Lamborghini nie była jedyną „atrakcją” na ulicach Nowego Jorku, ponieważ Genesis Mining wynajęła grupę aktorów, która protestowała przeciwko Bitcoinowi i Blockchainowi, by wskazać na ich niezadowolenie z powodu zbliżającego się zagłady nowej technologii, która może spowodować likwidację ich stanowisk pracy.

Genesis powiedział, że protest był “zabawną manifestacją”, aby pokazać, w jaki sposób krypto może w przyszłości oddziaływać na bankowość, “jeśli nie dostosują się do nowego świata, w którym żyjemy” – zgodnie z postami na blogu na jego stronie internetowej.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *