What NeXt with Blockchain ?! Czyli konferencja BlockchainNeXt w Warszawie

What NeXt with Blockchain ?! Czyli konferencja BlockchainNeXt w Warszawie

Już za niespełna dwa tygodnie bo 21 czerwca 2018r. w Warszawie na stadionie PGE Narodowy odbędzie się międzynarodowa konferencjaBlockchain NeXt”.

Organizatorzy jak i prelegenci mają nadzieję przyciągnąć bardzo liczną grupę nie tylko osób z branży ale także publiczność, którą ta fascynująca technologia i jej wielobranżowa implementacja z pewnością zaciekawi. Z tego względu postawiono na różnorodność.

Wydarzenie w swoim programie poza wykładami polskich i międzynarodowych ekspertów przewiduje : panel dyskusyjny oraz konkurs dla najbardziej innowacyjnych i obiecujących StartUpów ściśle związanych z technologią blockchain. Konkurs to przede wszystkim dotarcie do potencjalnych inwestorów natomiast na zwycięzców programu Start-up Show czeka Demo Day Blockchain z najbardziej wpływowymi spośród nich.

Jeśli jesteś pasjonatem lub chciałbym zacząć edukację w kierunku nowej technologii jaką jest Blockchain z pewnością nie może Cię tam zabraknąć.
Dowiedź się jak technologia blockchain zrewolucjonizuje 🏦 Rząd 💵 Bankowość 📜 Prawo 📈 Korporacje 📚 Edukację 🚚Transport🔌Energię i inne branże.

 

Już teraz wejdź na stronę : BlockchainNeXt.io i zarezerwuj swoje miejsce pośród 800 innych uczestników.

Daj sobie szansę na rozwój !

 

One Comment
  1. Wybieram się na tą konferencję. Przydadzą mi się informacje dotycząc technologii blockchain. Zresztą jak do Warszawy przyjeżdżają takie osobistości to grzechem byłoby nie uczestniczyć w takim evencie.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *